W Wiśle Kraków testy przejdą kolejni zawodnicy
Wczoraj pisaliśmy, że testy sportowe w Wiśle Kraków przejdzie Aleksander Jagiełło, lecz na tym nie koniec. Oficjalny portal Białej Gwiazdy donosi, że od dzisiaj na treningu pojawi się kolejnych trzech nowych graczy.
Brazylijski prawy obrońca Lucas Passarin z GDSC Alvarenga - Portugalia, 22-letni holenderski lewy defensor Elso Brito SBV Excelsior oraz 24-letni iworyjski napastnik Henri Doumbia z z tajskiego Saraburi FC do czwartku będą przebywać na testach. WIsła Kraków po 19. rozegranych spotkaniach w Lotto Ekstraklasie plasuje się na ósmej pozycji i po kryzysie jaki dopadł na początku sezonu nie ma już mowy.
4 zawodników przez najbliższe 4 dni będzie testowanych w Wiśle Kraków!https://t.co/plJ2YJK4yV pic.twitter.com/gLSJiI0tH6
— Wisła Kraków (@WislaKrakowSA) December 11, 2016
źródło: wisla.krakow.pl / własne
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem





Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok





Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem





Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy





Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02









































