

W niedzielę Korona Kielce przedstawi nowych właścicieli
Korona Kielce w niedzielę po ligowym spotkaniu z Jagiellonią Białystok zapowiedziała konferencję prasową podczas której odbędzie się prezentacja nowych właścicieli wraz z prezydentem miasta Kielc Wojciechem Lubawskim.
Nowym właścicielem "Złocisto-Krwistych" są senegalscy inwestorzy z firmy NSFC Football Academy, która posiadać będzie 75% udziałów, reszta nadal należeć będzie do miasta. Prezydent miasta Wojciech Lubawski od paru miesięcy podkreśla, iż oddanie klubu w nowe ręce było nieuniknione, gdyż radni nie chcieli przelewać ponad 5 milionów na utrzymanie zespołu.
-
AktualnościNowa Zelandia - Egipt oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:47
-


AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka oceny zawodników po meczu (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:44
-


AktualnościStatystyki z meczu Nowa Zelandia - Egipt. Liczby i dane po meczu (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:44
-


AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka liczby meczu. Strzały, posiadanie, sytuacje (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:38
-

AktualnościArgentyna - Austria sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:36
-

AktualnościPrzewidywane składy na mecz Argentyna - Austria | 22.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:34





































