
W Liverpoolu wiedzą, kim zastąpić Georginio Wijnalduma
Jurgen Klopp dokładnie wie, kim chciałby zastąpić Georginio Wijnalduma. Przyszłość Holendra na Anfield jest niepewna.
Menedżer "The Reds" nie chciał otwarcie powiedzieć, czy 30-latek podjął decyzję w sprawie nowej umowy. Jednak raporty sugerują, że jego żądania dotyczące podwyżki pensji powodują obecny impas.
Wijnaldum jest w ostatnich miesiącach pięcioletniego kontaktu, którym związał się w 2016 roku, kiedy przenosił się z Newcastle United. Duncan Castles twierdzi, że rozmowy między Kloppem i dyrektorem sportowym Michaelem Edwardsem w sprawie zastąpienia Wijnalduma są już w toku.
Na celowniku mistrzów Anglii znalazł się Yves Bissouma z Brighton, który robi dobre wrażenie. - Jasne jest, że kandydatura Bissoumy jest rozważana jako alternatywa dla Giniego Wijnalduma - mówi Castles. - Jest podobnym zawodnikiem, a jest dużo młodszy - dodał. Również Arsenal jest zainteresowany Malijczykiem.
Brighton’s Yves Bissouma and Lille’s Renato Sanches are both being looked at by Liverpool as possible Gini Wijnaldum replacements should the midfielder not pen a new deal. [@FabrizioRomano] pic.twitter.com/Uy5TsjJ1vM
— Anfield Edition (@AnfieldEdition) January 15, 2021
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-
Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165
Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02