„W grę wchodzi wiele rzeczy, ale na razie jest w porządku” – Guardiola o przyszłości w Manchesterze City
Josep Guardiola nakreślił, od czego będzie zależeć jego dalsza praca w Manchesterze City.
Hiszpan trafił na Etihad Stadium latem 2016 roku. Zdecycdowanie można mówić, że to właśnie pod jego wodzą "The Citizens" mają najlepszy okres od lat, o ile nie w historii klubu. Skwitowali to sięgnięciem po upragnioną Ligę Mistrzów i potrójnym trofeum.
Guardiola sugerował jakiś czas temu, że jeżeli powtórzy ten wyczyn w sezonie 2023/24, to z czystym sumieniem będzie mógł przejść na emeryturę. Jednocześnie zaznaczał, iż wie jakie to jest trudne i wątpliwe do osiągnięcia.
53-latek podczas ostatniego spotkania z dziennikarzami zdradził swój aktualny pogląd na to.
– Muszę zobaczyć zawodników, ich zachowania i to czy możemy utrzymać wysoki standard. Istotne będzie, jak gracze zareagują na mnie i to czy będę zmęczony. W grę wchodzi wiele rzeczy, ale na razie jest w porządku – skomentował.
Guardiola ma ważny kontrakt do lata 2025 roku.
Źródło: Manchester City
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na mecz Urugwaj - Hiszpania (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 1:09
-


AktualnościZnamy podstawowe składy na spotkanie Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 1:06
-


AktualnościNorwegia - Francja oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (26.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 0:03
-


AktualnościSenegal - Irak oceny dla piłkarzy po spotkaniu (26.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 0:01
-

AktualnościStatystyki meczowe Senegal - Irak. Pełna analiza spotkania (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 23:50
-

AktualnościNorwegia - Francja statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 23:48




































