Vuković: Nie powiem, że było doskonale, bo zawsze może być lepiej

Legia Warszawa - Wisła Kraków, 27.10.2019 / fot. Mikołaj Barbanell

– Kolejne dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Nie powiem, że było doskonale, bo zawsze może być lepiej – stwierdził Aleksandar Vuković. Legia Warszawa jest liderem PKO Ekstraklasy, a w sobotę pojedzie do Lubina.

Wicemistrzowie Polski są obecnie najładniej grającą drużyną i zarazem skuteczną. W sobotę goście nie mogli sobie na wiele pozwolić, a honorową bramkę z rzutu karnego zdobył Dominik Furman. – Generalnie jednak było blisko ideału. Zdominowaliśmy rywala całkowicie. Duże brawa dla moich zawodników. W drugiej części nie pozwoliliśmy rywalom na stworzenie zbyt wielu sytuacji, strzeliliśmy kolejnego gola, mogliśmy strzelić ich jeszcze więcej – dodaje opiekun “Wojskowych”.

Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Jarosław Niezgoda, który jest wyceniany na ponad pięć milionów euro i może liczyć na zagraniczne oferty. – Jarek Niezgoda jest dla mnie bardzo ważnym zawodnikiem. Okienko transferowe dopiero się zacznie i pewnie będą jakieś ruchy. Na ten moment tego transferu nie ma, ale nie chcę zgadywać. Myślę, że to co najgorsze, jest już za nim. Po poważnej kontuzji potrzebował czasu, aby wrócić do swojej najlepszej dyspozycji. Jest już gotowy na to, aby grać w piłkę na najwyższym światowym poziomie. Mam jednak nadzieję, że będzie grał nadal w Legii. Z mojej perspektywy byłoby to najlepsze rozwiązanie – zakończył Vuković.

źródło: legia.com / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *