Vuković: Mamy świadomość, że na różnych pozycjach potrzebujemy wzmocnień

Vuković

Aleksandar Vuković / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


– Wydaje się, że trudno będzie o kolejnego nowego zawodnika jeszcze na zgrupowaniu w Dubaju. Mówiliśmy o kilku potrzebach – przyznał Aleksandar Vuković.

Legioniści w sobotę ograli bułgarski Botew Płowdiw (2:0) na obozie, który odbywa się w Dubaju. – Ten mecz służył temu, żeby po kilku ciężkich treningach wyjść na boisko i poradzić sobie w zupełnie innych warunkach, niż robi się to w trakcie sezonu, kiedy przed meczem nie ma takich obciążeń. Pod względem fizyczności, wybiegania, jesteśmy zadowoleni – stwierdził Aleksandar Vuković.

Bramki dla mistrzów Polski strzelili Joshue oraz Igor Strzałek. – Josue jest piłkarzem, który bardzo dobrze pracuje w tym momencie, podobnie jak większa grupa, choć dojście do pełni formy jeszcze daleko. Po tej ciężkiej pracy, po tym co zainwestują podczas treningów, będą mogli wykorzystać swój potencjał, ale na razie trudno pokazać wszystko to, co mają najlepsze – dodał.

– Jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego, to raczej będziemy się skłaniali ku takiemu ustawieniu, jak dzisiaj. To nie jest dobry pomysł, żeby przeskakiwać między systemami, wolę wyszlifować na wysokim poziomie jeden, żeby potem rozpocząć drugi – oznajmił.

– Wydaje się, że trudno będzie o kolejnego nowego zawodnika jeszcze na zgrupowaniu w Dubaju. Mówiliśmy o kilku potrzebach, mamy świadomość, że na różnych pozycjach przy tym ustawieniu potrzebujemy wzmocnień. Nie jest łatwo, kiedy pewne rzeczy zależą tylko od chęci jednej strony – kończy.

źródło: legia.com /

Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 16 stycznia 2022


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.