Vrdoljak: Dinamo Zagrzeb będzie faworytem dwumeczu z Legią

Czesław Michniewicz

pilkarskiswiat.com

Ivica Vrdoljak nie zaskoczył opinią, że Dinamo Zagrzeb jest o klasę lepszym zespołem od Flory Tallin, który sprawił legionistom sporo problemów mimo porażki (1:2, 0:1).

Cel minimum, jaki postawiono przed mistrzem Polski został osiągnięty. Faza grupowa Ligi Konferencji Europy pozwoli na spory zastrzyk gotówki, ale wciąż liczą się w walce o Ligę Mistrzów oraz Ligi Europy. Sam Czesław Michniewicz mówił, że celują wyżej, niż to co osiągnęli.

– Uważam, że zespół Damiana Krznara jest przynajmniej o klasę lepszy od Flory Tallin i – mimo wszystko – będzie faworytem dwumeczu z Legią. Co nie znaczy, że warszawska drużyna jest bez szans. O nie, tak bym na pewno nie powiedział! – stwierdził Vrdoljak w “Przeglądzie Sportowym”.

– Uważam, że mistrz Polski ma lepszych bocznych obrońców i skuteczniejszych napastników. Sezon dopiero co się rozpoczął, a do bramki przeciwników zdążyli już trafić Emreli, Pekhart i Lopes. Snajper Dinama Bruno Petković nie jest tak skuteczny, a w europejskich pucharach to jest najważniejsze. Na innych pozycjach przewagę mają Chorwaci – dodał były legionista.

Pierwsze starcie w III rundzie el. Ligi Mistrzów Legia rozegra w Zagrzebiu, zaś na 4 sierpnia zaplanowano rewanż.

źródło: przegladsportowy.pl /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *