Vlahović jednak jeszcze pozostanie w Fiorentinie? Maleją szanse na zimowy transfer

Vlahović

Zdjęcie: Fiorentina


Fiorentina nie chce łatwo oddać największej gwiazdy.

Dusan Vlahović w ostatnich miesiącach wyrósł na jedną z największych gwiazd Serie A. Serb ma znakomite statystyki strzeleckie, a nadal jest jednym z piłkarzy młodego pokolenia – ma zaledwie 21 lat. Nic dziwnego, że był wymieniany w kontekście transferu do większych firm, między innymi Arsenalu. Na dowód dobrej dyspozycji, Vlahović wczoraj strzelił jednego z goli, a Fiorentina pokonała Genoę aż 6:0.

Okazuje się jednak, że do transferu raczej nie dojdzie tej zimy. “Viola” ma wysokie oczekiwania finansowe. Ma świadomość, że sprzedaż najlepszego zawodnika może zabezpieczyć wiele sfer płacowych. Warto pamiętać, iż jego kontrakt wygasa za półtora roku. To oznacza, że latem będzie ostatnia okazja, by zarobić na nim duże pieniądze. Sam napastnik jest raczej chętny do zmiany otoczenia, bowiem niedawno odrzucił propozycję przedłużenia umowy.

To nie są dobre wiadomości dla Krzysztofa Piątka. Polak wrócił do Włoch, by odbudować się po nieudanej przygodzie z Herthą Berlin. Na razie w ramach wypożyczenia i wydaje się, że musi pogodzić się z rolą zmiennika Vlahovicia do końca sezonu.

Źródło: Gianluca Di Marzio


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.