Vinicius Junior wściekły na La Liga. W krótkim komentarzu odniósł się do żółtej kartki

Vinicius

Vinicius Junior w lakoniczny sposób odniósł się do żółtej kartki, którą otrzymał we wczorajszym ligowym starciu z Gironą. Brazylijczyk wyśmiał władze La Liga.

Skrzydłowy Realu Madryt był sfrustrowany incydentem z 36. minuty meczu, kiedy obrońca Girony Santiago Bueno z premedytacją kopnął piłkę w niego, gdy leżał na ziemi w pobliżu linii bocznej. Vinicius czuł się pokrzywdzony i ruszuł z pretensjami do sędziego Melero Lópeza, który ukarał go żółtą kartką. Zachowanie Bueno pozostało bez konsekwencji.

Po zakończonym spotkaniu portal “Mundo da Bola” za pośrednictwem mediów społecznościowych opisał sytuację, która miała miejsce w 36. minucie: – Vinicius leżał na ziemi, a zawodnik Girony kopnął w niego piłką. Vini zaprotestował, dostał kartkę, a przeciwnik nie został ukarany. Na odpowiedź zawodnika Realu Madryt nie trzeba było długo czekać. Brazylijczyk dodał do postu zamieszczonego na Twitterze dodał podpis “La Liga” z emotikonami oznaczającymi szyderczy śmiech.

Real Madryt przegrał starcie z  Girony 2:4. “Królewscy” tracą aż 11 punktów do lidera La Liga, FC Barcelony. Losy tytułu mistrzowskiego wydają się być już przesądzone.

Źródło: Goal.com