Villas-Boas złożył rezygnację. Kto będzie następnym trenerem Milika?

Andre Villas-Boas, źródło fot. twitter Olympique Marsylia

Andre Villas-Boas ogłosił na konferencji prasowej chęć odejścia z klubu. Następny ruch należy do właścicieli zespołu z Marsylii. Najbliższy mecz Olympique’u jest zaplanowany na trzeci lutego. Ekipa Arkadiusza Milika ma zmierzyć się z RC Lens.

Ogłoszenie rezygnacji Portugalczyka nie było wielkim szokiem. Olympique Marsylia zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli Ligue 1. Problemem stała się również atmosfera, jaka otaczała cały klub. W ostatni weekend do ośrodka treningowego OM wdarli się pseudokibice, którzy w wulgarnych hasłach wyrażali niezadowolenie z gry swojego zespołu. Jednak Portugalski szkoleniowiec zapewnia, że przyczyny jego odejścia są inne. Według jego wypowiedzi punktem zapalnym było sprowadzenie do drużyny Oliviera Ntchama.

 – Nie podjąłem tej decyzji, nie było go na mojej liście. Ntcham to piłkarz, któremu odmówiłem. Nie byłem świadomy transferu. Dowiedziałem się o nim ze strony internetowej Marsylii po obudzeniu się. Zrezygnowałem z posady, bo nie zgadzam się z polityką transferową klubu. Nie chcę pieniędzy, nie chcę niczego od OM, po prostu chcę odejść. Niech to będzie jasne. – mówił Villas-Boas na konferencji prasowej.

Portugalczyk zapewnił, że do momentu podjęcia przez kierownictwo ostatecznej decyzji będzie dalej na normalnych warunkach pracował z zespołem. Jednak po takich wypowiedziach 43-latka raczej nie ma wątpliwości, że w czasie najbliższych dni Arkadiusz Milik pozna swojego nowego trenera.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *