Viktoria Pilzno rozpatruje możliwość sprowadzenia Jana Sykory

Sykora

lechpoznan.pl


Jan Sykora może niebawem pożegnać się z Lechem Poznań. Według wypowiedzi trenera Viktorii Pilzno, czeski klub nadal ma chęć na sprowadzenie zawodnika.

28-latek w poprzednim sezonie wywalczył dwa mistrzostwa kraju na raz. Jedno udało mu się zdobyć z Lechem Poznań, w którego barwach rozegrał cztery spotkania, a drugie z ekipą Viktorii Pilzno, gdzie był wypożyczony. Czesi pozytywnie zapamiętali skrzydłowego. Według nich był on bardzo jakościowym zawodnikiem, przyczyniającym się do wywalczenia tytułu mistrzowskiego. Michal Bilek, szkoleniowiec zespołu chętnie widziałby piłkarza znów u siebie.

 – Jesteśmy nadal w kontakcie z Janem Sykorą, który musiał wrócić do Polski. Rozmawialiśmy kilka dni temu i jest szansa, że zagra z nami – powiedział dla klubowych mediów Viktorii Pilzno.

Przed “Kolejorzem” bardzo trudny sezon. W Poznaniu zakładają, że uda im się dostać do europejskich pucharów. Jeśli nie chcą podzielić losu Legii z poprzedniego sezonu, to muszą zadbać o szeroką kadrę, dlatego trudno będzie im pogodzić się ze stratą takiego piłkarza, jakim jest Jan Sykora.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.