Victor Osimhen marzy o grze w Premier League

ssnapoli.it

Victor Osimhen przyznał, że ciężko pracuje nad spełnieniem swojego marzenia o grze w Premier League. Zawodnik znajduje się na radarze kilku angielskich klubów.

Nigeryjczyk swoją dobrą boiskową dyspozycją przykuwa wiele dużych marek piłkarskich. W tym sezonie wystąpił w 21 meczach w barwach Napoli, w których zdobył 19 bramek i dołożył cztery ostatnie podania.

W 2020 roku włoski klub zapłacił za niego 75 milionów euro. Jego aktualna wartość rynkowa według portalu „Transfermarkt” wynosi 70 milionów euro, jednak Napoli może sobie zażyczyć więcej pieniędzy od potencjalnego kupcy.

Ambicje i marzenia Nigeryjczyka są wielkie. W rozmowie z „The Athletic” zdradził je: – myślę, że gra w jednej z pięciu najlepszych lig na świecie (Serie A) jest dla mnie niesamowitym przeżyciem – przyznał i dodał:

Wiele osób na całym świecie uważa, że Premier League jest najlepszą i najsilniejszą ligą. Obecnie gram w jednej z najlepszych lig na świecie, czyli we włoskiej Serie A – wyjaśnił zawodnik Napoli.

Pracuję bardzo ciężko, aby pewnego dnia spełnić swoje marzenie o grze w Premier League, ale jak powiedziałem, jest to proces i chcę po prostu utrzymać swój impet i cały czas pracować – zakończył pełen nadzieji Osimhen.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x