

Van der Sar: Cieszę się, że znów obejrzę mecz United
Były golkiper Czerwonych Diabłów, Edwin van der Sar przyznał na łamach Daily Star, że będzie trzymał kciuki za United w ich pierwszym meczu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.
Już w piątkowy wieczór Manchester United pojedzie do Londynu, aby zmierzyć się z tamtejszym Tottenhamem.
– Mam nadzieję, że Manchester United zanotuje dobry start, gdy mecze zostaną wznowione. To będzie kluczowe dla każdej drużyny, która w końcówce sezonu chce odnieść sukces. Trzeba zacząć dobrze. Kluczowe jest nabranie odpowiedniego rozpędu. Żaden z zespołów nigdy nie był jeszcze w sytuacji, w której wstrzymano sezon, więc interesujące jest to, jaki wpływ ta przerwa będzie miała na ich grę.
– Cieszę się, że znów będę mógł oglądać mecze i oczywiście oglądać Manchester United, na który teraz patrzy się przyjemnie.
– Jeśli chodzi o zwycięstwo w Pucharze Anglii, to taką mam nadzieję. Zawsze liczę na to, że mój były klub będzie odnosił sukcesy w każdym meczu, w którym gra! – kończy Van der Sar.
Źródło Daily Star, DevilPage
-
AktualnościWyjściowe składy PSG - Liverpool FC (08.04.2026)Nowacki / 8 kwietnia 2026, 20:04
-


AktualnościFC Barcelona - Atlético podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki na spotkanie (08.04.2026)Nowacki / 8 kwietnia 2026, 20:03
-


AktualnościZnamy podstawowe składy na spotkanie Real Madryt - Bayern Monachium (07.04.2026)Nowacki / 7 kwietnia 2026, 20:00
-


AktualnościSporting Lizbona - Arsenal oficjalne składy. Potwierdzone składy na mecz (07.04.2026)Nowacki / 7 kwietnia 2026, 20:00
-

AktualnościGirona FC - Villarreal CF podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 20:04
-

AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Napoli - AC Milan (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 19:47

































