Van den Brom przed meczem z Dudelange: To jeszcze nie koniec rywalizacji
Lech Poznań w czwartkowy wieczór może zapewnić sobie awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Po wszelkich problemach na początku tego sezonu, to byłaby na pewno przyjemna odmiana.
W pierwszym spotkaniu "Kolejorz" pokonał Dudelange 2:0. Nadal gra i dyspozycja były dalekie od optymalnych możliwości Lecha.
- Prowadzimy 2:0, ale moja drużyna wie, że to jeszcze nie koniec rywalizacji. Nadal mamy przewagę i wiemy, że Dudelange, by odwrócić losy meczu, musi atakować. Uważam, że u siebie uzyskaliśmy dobry rezultat, ale nie do końca byłem zadowolony z naszej gry. Przy analizie tego meczu mówiłem zawodnikom, co robili źle. Musimy zagrać z większą koncentracją, być lepiej zorganizowani. Będziemy też lepiej przygotowani taktycznie na ich grę tzw. rombem. Podchodzę optymistycznie do tego meczu. chcemy wygrać i jednocześnie pokazać się z lepszej strony niż w Poznaniu - powiedział John van den Brom na przedmeczowej konferencji prasowej.
Szkoleniowiec zdradził też stan kadrowy zespołu.
- Wszyscy, których tutaj mam są gotowi do gry. Nie zagra Antonio Milić, który musi pauzować za czerwoną kartkę, nie ma natomiast leczących kontuzje od dłuższego czasu Adiera Ba Louy oraz Bartosza Salamona. Jesteśmy dobrze przygotowani, ponieważ w weekend nie graliśmy i mogliśmy odpocząć - stwierdził Holender.
Zobacz całą konferencję:
-


AktualnościChicago Fire - Portland Timbers oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (17.08.2026)













Michał Bosak / 17 sierpnia 2026, 3:27
-


AktualnościStatystyki meczowe Chicago Fire - Portland Timbers. Liczby i dane po meczu (17.08.2026)













Michał Bosak / 17 sierpnia 2026, 2:48
-


Ekstraklasa skrótyGórnik Zabrze - Wisła Kraków skrót meczu. Obejrzyj najlepsze akcje (16.08.2026)













Michał Bosak / 16 sierpnia 2026, 23:30
-


AktualnościWyjściowe jedenastki Chicago Fire - Portland Timbers (17.08.2026)













Michał Bosak / 16 sierpnia 2026, 23:22
-

Typy bukmacherskieCasa Pia AC - SL Benfica typy bukmacherskie i analiza spotkania. Kto wygra? (17.08.2026)





Kamil Wojtala / 16 sierpnia 2026, 22:45
-

Ekstraklasa skrótyMotor Lublin - GKS Katowice skrót meczu. Obejrzyj najlepsze akcje spotkania (16.08.2026)













Michał Bosak / 16 sierpnia 2026, 21:29

































