

Valverde: Chcemy zatrzymać Neymara
Neymar był jedną z najjaśniejszych postaci ostatniego meczu towarzyskiego pomiędzy Barceloną, a Juventusem Turyn. "Blaugrana" wygrała 2:1, a Brazylijczyk zdobył dwie bramki.
W międzyczasie jednak nie milkną plotki o odejściu gwiazdora do Paris Saint-Germain. Doniesienia skomentował w końcu trener Barcelony - Ernesto Valverde.
"Nie ma możliwości, by Barcelona ot tak oddała takiego zawodnika jak on. Wiemy jak bardzo jest ważny dla szatni i ile wnosi jakości na boisko. Chcemy, by z nami został na nadchodzący sezon." - powiedział Valverde.
Jedno jest pewne - póki zawodnik sam nie zatrzyma spekulacji, to saga wciąż będzie trwała, co może być szkodliwe także nastroju w samej FC Barcelonie.
-
AktualnościKrytyka Thomasa Tuchela po porażce Anglii z Argentyną. Rooney: „Byliśmy zbyt bierni”













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 16:20
-


AktualnościFIFA odpiera zarzuty Deschampsa po porażce Francji 0:2 z Hiszpanią













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 15:38
-


AktualnościHistoryczny finał Mundialu 2026: Hiszpania zmierzy się z Argentyną w Nowym Jorku













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 15:07
-


AktualnościJude Bellingham uderzył Valentína Barco po porażce Anglii z Argentyną 2:1 w półfinale mundialu













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 14:36
-

AktualnościLionel Messi w centrum radości Argentyny po półfinale MŚ 2026 – dwie asysty i awans do finału z Hiszpanią













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 14:10
-

AktualnościEmiliano Martínez: „Został nam tylko jeszcze jeden ostatni mały krok” – bramkarz Argentyny po wygranej z Anglią 2:1













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 13:47





































