Valerian Gvilia: Oddałem za Legię serce i duszę

Valeriane Gvilia

Valeriane Gvilia (Legia Warszawa) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Po dwóch latach spędzonych w klubie Valerian Gvilia oficjalnie odszedł z Legii Warszawa. – Czas się pożegnać! Po 2 latach przygody chcę podziękować wszystkim Legionistom! Od pierwszego dnia czułem wasze ciepłe przyjęcie z otwartymi ramionami. Bardzo to doceniam i oddałem za Legię serce i duszę – napisał Gruzin na Instagramie.

Gruziński pomocnik trafił do Legii w lipcu 2019 roku ze szwajcarskiego FC Luzern. Gvilia zwrócił na siebie uwagę władz klubu dobrymi występami w Górniku Zabrze, w którym przebywał na wypożyczaniu w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019.

27-letni pomocnik błyskawicznie wywalczył miejsce w wyjściowym składzie Legii. W zespole „Wojskowych” rozegrał łącznie 70 meczów, w których strzelił 11 bramek i zaliczył tyle samo asyst. Gruzin z Legią dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Gvilia, którego kontakt nie został przedłużony, pożegnał się z klubem i kibicami za pośrednictwem Instagrama.

Czas się pożegnać! Po 2 latach przygody chcę podziękować wszystkim Legionistom! Od pierwszego dnia czułem wasze ciepłe przyjęcie z otwartymi ramionami. Bardzo to doceniam i oddałem za Legię serce i duszę! Było wiele wzlotów i upadków, ale pisaliśmy razem historię i nigdy nie zapomnę drogi do mistrzostwa 2 z rzędu! Życzę wszystkiego najlepszego w przyszłości! Zawsze będziecie mieć specjalne miejsce w moim sercu! Bardzo dziękuję moim kolegom z drużyny, trenerom i całemu personelowi. Zwłaszcza tym, którzy są prawdziwymi Legionistami i robią wszystko z sercem (L) I na koniec, ale nie mniej ważne: bardzo dziękuję wszystkim kibicom Legii, a szczególnie chłopakom @nieznanisprawcy_ultras, po prostu: jesteście najlepsi! Wasze wsparcie i atmosfera na stadionie są niewiarygodne! Zawsze jeden z was!  – napisał Gvilia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.