fot. Getty Images / Boris Streubel
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
Adres URL został pomyślnie skopiowany!

United wyprzedził Kanonierów w wyścigu po Upamecano

Według France Football, Manchester United wyprzedził Arsenal w wyścigu po Dayota Upamecano. Piłkarz cały czas jest przymierzany do klubu z Old Trafford.

Podczas obecnego sezonu skauci Czerwonych Diabłów rzekomo obserwowali francuskiego obrońcę. Stoper w barwach Czerwonych Byków zanotował w różnych rozgrywkach 29 występów i zbierał bardzo dobre opinie.

Upamecano ma umowę ważną do końca czerwca 2021 roku. Media spekulują na temat potencjalnych przenosin Francuza do innego zespołu.

Szkoleniowiec Manchesteru United, podczas letniego okienka transferowego będzie chciał nieco "odświeżyć" blok obronny Czerwonych Diabłów. Z tego powodu klub mają opuścić wypożyczeni obecnie Chris Smalling oraz Marcos Rojo. Niepewną sytuację w klubie ma Phil Jones, który w ostatnim czasie notuje coraz mniej występów w barwach United.

Rywalizacja o podpis obiecującego stopera RB Lipsk będzie zacięta. France Football uważa jednak, że Manchester United ma lepszą pozycję w wyścigu po podpis Dayota Upamecano.

Źródło: France Football


Data publikacji: 22 kwietnia 2020, 19:00
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.