Union Berlin sfinalizował pierwszy zimowy transfer

Union Berlin

Dominique Heintz został nowym zawodnikiem Unionu Berlin – poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Piłkarz ma spore doświadczenie na niemieckich boiskach. 

Dominique Heintz trafił do berlińskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego za nieujawnioną kwotę. 28-letni środkowy obrońca parafował z Unionem długoterminową umowę.

Dominique jest bardzo doświadczonym graczem, który już pokazał swoją jakość w Bundeslidze. Prezentowane przez niego umiejętności przyniosą nam więcej możliwości. Cieszymy się, że zdecydował się podjąć u nas nowe wyzwanie – powiedział dyrektor Oliver Ruhnert.

Heintz ostatnich tygodni nie może zaliczyć do udanych. Niemiec nie mógł liczyć na regularną grę w wyjściowym składzie Freiburga. W tym sezonie rozegrał tylko jeden mecz w Bundeslidze. Obrońca wybiegł na boisko w pierwszej kolejce przeciwko Arminii Bielefeld (0:0).

Heintz barwy Freiburga reprezentował od lipca 2018 roku. Od tego czasu wystąpił w 90 potkaniach, w których strzelił jednego gola i zaliczył dwie asysty. Wcześniej grał również w FC Kaiserslautern i 1. FC Köln.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.