tribuna.com

tribuna.com

Sam Andre Gomes nie raz informował w mediach, że chce zmienić otoczenie. Coraz więcej wskazuje na to, że Unai Emery chcąc pomóc Portugalczykowi. Złoży ofertę Dumie Katalonii za 24 – letniego pomocnika. 

O transferze środkowego pomocnika informowaliśmy wcześniej o czym można przeczytać tutaj natomiast teraz poznaliśmy więcej szczegółów.

Do tej pory Hiszpan zakontraktował trzech zawodników Stephana Lichtsteinera, Bernda Leno i Sokratisa Papastathopoulosa. Jednocześnie pojawiają się doniesienia, że Emery chce jeszcze wzmocnić środek pola, celem był Urugwajczyk Lucas Torreira na codzień występuje we włoskiej Serie A ale jego reprezentacja czeka na Francję w ćwierćfinale mundialu w Rosji. Dlatego zainteresowanie zostało skierowane w stronę Dumy Katalonii a konkretniej na wspomnianego Andre Gomesa.

Mówi się, że aby transfer mógł dojść do skutku ktoś musiałby się pożegnać z Kanonierami, żeby zmieścić się w zaplanowanym budżecie. Jednak jak na razie brakuje informacji kto miałby opuścić zespół.

Sam transfer portugalskiego pomocnika byłby na rękę każdej z trzech stron, Unai Emery wzmocniłby środek pola, Gomes zmieniłby otoczenie co może wpłynąć pozytywnie na jego formę a Barcelona sprzeda zawodnika, który nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

Portal transfermarkt.com wycenia 24 – letniego pomocnika na 15 mln euro ale jeśli miałoby dojść do transferu to raczej kataloński klub nie puści zawodnika za mniej niż 30 mln euro.

źródło ww.football365.com i www.transfermarkt.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.