UEFA Euro U21 Georgia&Romania 2023: Gruzja U21 – Izrael U21, Transmisja na żywo w TV. Gdzie oglądać mecze UEFA Euro U21 Georgia&Romania 2023?

Mecz Gruzja U21 – Izrael U21 będzie można obejrzeć na żywo w sobotę. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania, ale będzie można je obejrzeć na platformie sport.tvp.pl.

Przed rozpoczęciem turnieju Euro U21 raczej nikt nie typował Gruzji i Izraela do wyjścia z grupy. Los teraz skrzyżował obie drużyny ze sobą w ćwierćfinale, a to oznacza, że jedna z nich dostanie się do strefy medalowej. Zdecydowanego faworyta tej sobotniej potyczki bardzo trudno wskazać, lecz ze względu na atut własnego boiska minimalnie większe szanse dajemy gospodarzom. Izraela jednak nie można skreślać, a jego ewentualna wygrania wcale nie byłaby jakąś dużą sensacją.

Gdzie oglądać mecz Gruzja U21 – Izrael U21?

W sobotę o godzinie 18:00 Gruzja U21 zmierzy się z Izraelem U21 w ramach 1/4 finału UEFA Euro U21 Georgia&Romania 2023. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania.

Transmisja online u bukmacherów

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych

Potyczkę pomiędzy Gruzją U21 a Izraelem U21 będzie można obejrzeć natomiast w internecie. Stream będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.