UEFA Euro U21 Georgia&Romania 2023: Francja U21 – Ukraina U21, Transmisja na żywo na platformach streamingowych. Gdzie oglądać mecze UEFA Euro U21 Georgia&Romania 2023?

Mecz Francja U21 – Ukraina U21 będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania, ale będzie można je obejrzeć na platformie sport.tvp.pl.

Dla Ukrainy dużym sukcesem jest już wyjście z grupy podczas Euro U21 rozgrywanego w Gruzji i Rumunii. Podopieczni Rusłana Rotana jednak z pewnością żałują, że nie udało im się wygrać ostatniego meczu grupowego z Hiszpanią, bo przez to zajęli drugie miejsce i w ćwierćfinale będzie czekać ich starcie z Francją. Francją, która wygrała wszystkie grupowe mecze i jest jednym z głównych faworytów do triumfu końcowego.

Gdzie oglądać mecz Francja U21 – Ukraina U21?

W niedzielę o godzinie 21:00 Francja U21 zmierzy się z Ukrainą U21 w ramach 1/4 finału UEFA Euro U21 Georgia&Romania 2023. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania.

Transmisja online u bukmacherów

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych

Potyczkę pomiędzy Francją U21 a Ukrainą U21 będzie można obejrzeć natomiast w internecie. Stream będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.