UEFA Euro U19 Malta 2023: Polska U19 – Portugalia U19, Transmisja na żywo w TV. Gdzie oglądać mecze UEFA Euro U19 Malta 2023?

fot. UEFA

Mecz Polska U19 – Portugalia U19 będzie można obejrzeć na żywo w poniedziałek. Transmisję spotkania przeprowadzi telewizja TVP Sport, starcie będzie również transmitowane na platformie sport.tvp.pl.

Jeszcze kilka tygodni temu emocjonowaliśmy się meczami kadry U17 podczas Euro rozgrywanego na Węgrzech, a już dziś rozpocznie się kolejny turniej z udziałem biało-czerwonych. Tym razem chodzi o kadrę U19, która pod wodzą Marcina Brosza będzie rozgrywać na Malcie mecze Mistrzostw Europy tej kategorii wiekowej. Pierwszym rywalem Polaków będzie Portugalia, która jest jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu. Polska ekipa jednak już potrafiła zaskakiwać, pokonując wyżej notowanych rywali np. w eliminacjach czy meczach towarzyskich i dziś będzie chciała uczynić to po raz kolejny.

Gdzie oglądać mecz Polska U19 – Portugalia U19?

W poniedziałek o godzinie 18:00 Polska U19 zmierzy się z Portugalią U19 w ramach 1. kolejki UEFA Euro U19 Malta 2023. Transmisja TV odbędzie się na antenie TVP Sport.

Transmisja online u bukmacherów

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych

Potyczkę pomiędzy Polską U19 a Portugalią U19 będzie można obejrzeć również w internecie. Stream będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.