UEFA Champions League: FC Dynamo Kijów – SL Benfica, Transmisja online u bukmacherów. Gdzie oglądać mecze UEFA Champions League?

Źródło: fcdynamo.kiev.ua

Mecz FC Dynamo Kijów – SL Benfica będzie można obejrzeć na żywo we wtorek. Transmisję spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium2, starcie będzie również transmitowane na platformach canal+online i Polsat Box Go.

Obie drużyny są stawianie w grupie E jako te, które będą walczyły o trzecie miejsce dające awans do 1/16 finału Ligi Europy. Nie ma co się dziwić takim prognozom, bo Dynamo i Benfica są zdecydowanie słabsze niż Bayern i Barcelona. Ukraińcy i Portuglaczycy nie mają zamiaru łatwo jednak się poddawać, a my liczymy na dobry występ Tomasza Kędziory.

Gdzie oglądać mecz FC Dynamo Kijów – SL Benfica?

We wtorek o godzinie 21:00 FC Dynamo Kijów zmierzy się z SL Benficą w ramach 1. kolejki UEFA Champions League. Transmisja TV odbędzie się na antenie Polsat Sport Premium2.

Transmisja online u bukmacherów

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych

Potyczkę pomiędzy Dynamem a Benficą będzie można obejrzeć również w internecie. Stream będzie dostępny na platformach canal+online i Polsat Box Go.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *