Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała Turcję 3:1 w meczu eliminacji do igrzysk olimpijskich w Rio, które odbędą się w 2016 roku. Biało-czerwoni świetnie zagrali pierwsze 45 minut, po których prowadzili trzema bramkami.

Po zmianie stron do ataku ruszyli Turcy jednak było ich stać jedynie na honorową bramkę. Niestety w końcówce spotkania zrobiło się dosyć nerwowo i sędzia musiał wyrzucić Tadrowskiego, który uderzył przeciwnika w twarz. Boisko opuścić musiał także Turek Bekdemir.

– Mecz ułożył nam się tak, jak chcieliśmy. Mieliśmy plan na to spotkanie i od początku skrzętnie go realizowaliśmy. W drugiej połowie rywale dominowali, ale nie daliśmy sobie odebrać zwycięstwa. Cieszy mnie fakt, że zespół robi postępy. Chwała naszym zawodnikom – niektórzy musieli grać dwa mecze w ciągu trzech dni, a mimo to poradzili sobie z wymagającym rywalem – powiedział po meczu trener reprezentacji Polski Marcin Dorna.