Tylko remis w derbach Włoch

We wczorajszym meczu pomiędzy Juventusem a Interem Mediolan padł remis 1:1. Obie drużyny walczyły do samego końca by wywieść 3 punkty z Turynu,ale niestety nikomu się to nie udało.

Gospodarze rozpoczęli mecz mocnym uderzeniem,bo już w 5 minucie znakomite podanie Vidala zamienił na bramkę Tevez i mieliśmy 1:0 dla Juventusu. Ekipa Allegriego miała kapitalną szanse na podwyższenie wyniku w 35 minucie gdzie doszło do solowej akcji Pogby,który wkręcił w murawę 2 zawodników przeciwnika i wyszedł sam na sam z bramkarzem gości,ale ten wyszedł zwycięską ręką.W 54 minucie spotkania doszło do zmiany i na boisko w drużynie gości wszedł Podolski,dodajmy że był to jego debiut. Jego wejście odmieniło grę Interu co było widać już w 64 minucie gry bo bramkę na 1:1 zdobył Icardi po prostopadłym podaniu Guarina. W 81. minucie Podolski pomknął lewym skrzydłem i dograł do Icardiego. Argentyńczyk miał przed sobą niemal pustą bramkę, lecz posłał futbolówkę obok słupka.Mediolańczycy kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla Mateo Kovacica za brutalny faul na Stephanie Lichsteinerze.

Juventus Turyn – Inter Mediolan 1:1 (1:0)
1:0 – Tevez 5′
1:1 – Icardi 64′

Juventus: Buffon – Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra – Marchisio, Pirlo, Pogba – Vidal (77′ Pereyra) – Tevez, Llorente (63′ Morata).

Inter: Handanović – Campagnaro, Ranocchia, Jesus, D’Ambrosio – Guarin, Medel, Kuzmanović (54′ Podolski) – Kovacić, Hernanes (85′ Osvaldo) – Icardi (89′ M’Vila).