Tych zawodników Frederiksen od razu skreśli w Lechu?

Niels Frederiksen

Fot. lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

W Lechu Poznań nadchodzi sporo zmian.

Po słabym sezonie w Lechu Poznań rozpocznie się era nowego trenera, Nielsa Frederiksena, który już zapowiedział pierwsze kroki w restrukturyzacji zespołu.

Zmiany w składzie Lecha pod nowym kierownictwem

Sezon, który dobiega ku końcowi dla Lecha Poznań był pełen wyzwań i rozczarowań. To skutkowało koniecznością dokonania poważnych zmian. Według informacji od Dawida Dobrasza, Niels Frederiksen, nowy szkoleniowiec “Kolejorza”, już teraz rozważa rezygnację z usług niektórych zawodników. Adriel Ba Loua oraz Nika Kwekweskiri nie zdołali przekonać do siebie duńskiego trenera. To najprawdopodobniej zwiastuje ich rychły odejście z klubu.

Ta decyzja nie jest jedyną, którą Frederiksen planuje wprowadzić. Przyszłość w klubie nie jest także pewna dla Barry’ego Douglasa, Artura Sobiecha oraz innych zawodników, którzy mogą nie znaleźć się w planach nowego trenera na kolejny sezon. O zmianach w składzie zdecydują nadchodzące tygodnie, które pokażą, jakie kierunki rozwoju wybierze dla zespołu jego nowy lider.

“Kolejorz” na dwie kolejki przed końcem sezonu 2023/24 jest na piątym miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy. Do podium traci jeden punkt.

Źródło: Meczyki.pl 1 thought on “Tych zawodników Frederiksen od razu skreśli w Lechu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.