Turgeman: Atmosfera naprawdę mi się podobała

2020.02.04 KRAKOW PKO EKTRAKLASA PILKA NOZNA SPORT FUTBOL ALON TURGEMAN WISLA KRAKOW NZ ALON TURGEMAN WISLA KRAKOW FOT GRZEGORZ LYKO / FOKUSMEDIA.COM.PL

Wielu fanów polskiej ekstraklasy ni wyobraża sobie, by Wisła Kraków miała opuścić elitę i wszystko wskazuje, iż udało się zażegnać kryzys, który trawił “Białą Gwiazdę” przez wiele miesięcy.

Zimę włodarze krakowskiego klubu dobrze przepracowali ściągając m.in. Alona Turgemana z Austrii Wiedeń. Izraelczyk otworzył wynik sobotniego spotkania z Jagiellonią Białystok (3:0). – Czułem się dzisiaj bardzo dobrze. To miłe uczucie zagrać mecz, szczególnie po tak długim okresie czasu. Przyjechałem niedawno i mam za sobą dopiero kilka treningów z drużyną. Naprawdę cieszę się z tego zwycięstwa, bo te trzy punkty były bardzo ważne dla naszego zespołu. Teraz musimy iść tą drogą i dalej pracować – podkreślił napastnik cytowany przez klubowe media. Alan Turgeman został wypożyczony z opcją wykupu.

– Nie byłem na obozie przygotowawczym z drużyną, ale z meczu na mecz będę robił postępy i mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu będę już gotowy na pełne 90 minut – przypominał Turgeman. – Atmosfera naprawdę mi się podobała. To było świetne, kibice wspierali nas przez 90 minut – to pomaga. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu ponownie dam powody do radości – zakończył.

Wisła Kraków wygrała już trzecie spotkanie z rzędu, a kolejnym przeciwnikiem ekipy Artura Skowronka w ramach 22. kolejki PKO Ekstraklasy będzie Zagłębie Lubin (niedziela, godz. 15:00).