Trwają spekulacje nt. przyszłości Papszuna. Chce go wielokrotny mistrz kraju

Marek Papszun

pilkarskiswiat.com

Nadal nie jest pewne, gdzie ostatecznie będzie pracował Marek Papszun.

Potencjalny nowy rozdział w karierze Papszuna

Marek Papszun, który niedawno świętował triumf w polskiej Ekstraklasie, mógłby wkrótce rozpocząć nowy etap w swojej karierze trenerskiej. Po zdobyciu mistrzostwa Polski, wielu spodziewało się, że Papszun zostanie zaangażowany przez renomowany klub zagraniczny, ale po roku poszukiwań, sytuacja nadal jest niepewna. Część ekspertów spodziewało się powrotu Papszuna do Rakowa Częstochowa po odejściu Dawida Szwargi.

Po serii niepowodzeń w znalezieniu nowego miejsca pracy, na horyzoncie pojawiła się nowa, ekscytująca możliwość. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów węgierskich, Ferencvaros, wyraził zainteresowanie polskim szkoleniowcem.

Reakcje i oczekiwania

Zainteresowanie Ferencvarosu nie jest przypadkowe. Klub ten, poszukując nowego trenera, skupia się na osobach z doświadczeniem w osiąganiu sukcesów na arenie krajowej, a profil Papszuna idealnie wpisuje się w te kryteria. O zmianach personalnych poinformował sam prezes Ferencvarosu, co tylko podsyca spekulacje.

Oczekiwania wobec ewentualnego przyjęcia propozycji przez Papszuna są wysokie. Wkrótce powinniśmy spodziewać się ostatecznej decyzji, bowiem Raków także chciałby “przyklepać” nowego trenera. Jeżeli 49-latek nie wróci do pracy w Częstochowie, to oznacza, iż nadal celuje w zagraniczny klub.

Źródło: Nemzeti Sport/GoalDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.