Trippier: Atletico Madryt jest doskonałą drużyną dla obrońców

Kieran Trippier

skysports.com

Kieran Trippier dla Francuskiej Agencji Prasowej (AFP) wyjawił, że nie ma lepszego miejsca dla obrońców niż jego nowy klub jakim jest Atletico Madryt.

Angielski zawodnik w drużynie “Rojiblancos” zastąpił Juanfrana na prawej stronie defensywy. Reprezentant Anglii zakończył swoją przygodę w Tottenhamie Hotspur i przyznał, iż zawsze miał zamiar występować za granicą. – Dla obrońcy nie ma lepszego miejsca niż Atletico – mówi Trippier.  – Przez lata możemy oglądać siłę zespołu z Madrytu. Klub wygląda jak rodzina i właśnie to odczuwam – dodaje. – Wierzę, że współpraca z Diego Simeone pozwoli mi wskoczyć na wyższy poziom. Pasja, którą ma w sobie Argentyńczyk jest niesamowita. Jego zachowanie przy linii sprawia, że zawodnikom dodaje dodatkowego impulsu – uważa 28-latek. – Współpracuję z jednym z najlepszych trenerów na świecie. To był krok naprzód w mojej karierze – zakończył Kieran Trippier.

Atletico Madryt po trzech kolejkach jest liderem La Ligi z kompletem dziewięciu punktów. Następnym rywalem “Rojiblancos” będzie drużyna Realu Sociedad, która w dorobku zgromadziła cztery “oczka”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *