Trenerzy po meczu Piast – Korona

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

We wczorajszym spotkaniu Lotto Ekstraklasy, Korona Kielce poniosła porażkę z Piastem Gliwice (0:2). To już druga porażka z rzędu w lidze podopiecznych Gino Lettieriego.

Gino Lettieri: Powinniśmy do przerwy prowadzić 4:0. W całym spotkaniu zabrakło nam przede wszystkim szczęścia. Ten mecz powinniśmy zakończyć już po pierwszych 45 minutach. Myślę, że wykonujemy dobrą robotę. Nasi rywale nie pokazali dobrego futbolu. Gramy dobrą piłkę, nie powinniśmy być smutni i jesteśmy na dobrej drodze.

Dariusz Wdowczyk: Już w pierwszej ofensywnej akcji Korona Kielce stworzyła bramkową sytuację, ale udało się dowieść 0:0 do przerwy. Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsze, iż udało się zdobyć trzy punkty.

źródło: korona.tv / własne