Trenerzy po meczu Korony z Pogonią

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

We wczorajszym meczu w ramach 26. kolejki Lotto Ekstraklasy, Korona Kielce bezbramkowo zremisowała z Pogonią Szczecin. Oto co powiedzieli szkoleniowcy obu zespołów.

Gino Lettieri: Nie obejrzeliśmy dziś spektakularnego spotkania, było w nim sporo walki. Mieliśmy trzy, cztery okazje do zdobycia bramki. Często piłkarze podejmowali złe decyzje. Widziałem, że zawodnicy chcieli zdobyć trzy punkty, ale wiele brakowało do zwycięstwa. W takim meczu trzeba należy wykorzystać jedną ze stworzonych okazji. Z tego “angielskiego” tygodnia możemy być zadowoleni, gdyż ani razu nie ponieśliśmy porażki. Chcę powtórzyć, iż wszystkie zespoły mają takie same warunki, ale to prawda, że ciężko się gra w piłkę nożną przy takich temperaturach.

Kosta Runjaić: Było wiele pojedynków i nie było najłatwiej oglądane spotkanie. To prawda, Korona Kielce miała przewagę, ale my nie byliśmy tylko pasywni. Po takim trudnym tygodniu, woda zamarzała podczas gry. Nasza drużyna dała od siebie wszystko co mogła. Z satysfakcją wracamy do domu. Mimo osłabienia mogliśmy się dobrze zaprezentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi