Trener Warty Poznań przeprosił za wysoką porażkę z Wisłą Płock
W meczu 19. kolejki Betclic I ligi Warta Poznań przegrała na wyjeździe z Wisłą Płock 0:4 i nieudanie zakończyła 2024 rok. Na pomeczowej konferencji prasowej trener "Zielonych", Piotr Klepczarek, krótko podsumował to spotkanie.
Warta Poznań w kiepskim stylu kończy 2024 rok. Drużyna prowadzona przez Piotra Klepczarka przegrała wysoko na wyjeździe z Wisłą Płock 0:4 po golach Krystiana Pomorskiego, Dominika Kuna i dublecie Piotra Krawczyka. Po meczu w mocnych słowach formę swojej drużyny skomentował Piotr Klepczarek.
- Nie mamy chyba, o czym rozmawiać. Musimy to wziąć na klatę i wszyscy jako trenerzy, sztab i zawodnicy być odpowiedzialni za to, co dzieje się na boisku - zaczął trener "Zielonych".
- Przegraliśmy dzisiaj nie mając żadnych argumentów. Mogę tylko przeprosić wszystkich tych, którzy kibicowali nam i wierzyli, że możemy w dobrych humorach udać się na urlopy, ale one na pewno nie będą dobre, bo takie rzeczy nie mogą się zdarzać - dodał.
⏱️ 90' | Przegrywamy na stadionie przy Łukasiewicza w Płocku 4:0.
_____
🔵 4-0 ⚪#WPŁWAR pic.twitter.com/0fZyBma8T8— Warta Poznań (@WartaPoznan) December 8, 2024
Warta Poznań kończy rok 2024 na 13. pozycji z dorobkiem 19 punktów. Na ten dorobek składa się: 5 zwycięstw, 4 remisy, 10 porażek i bilans bramkowy 14:31.
-

AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
-


AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-


AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-


AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58
-

AktualnościAston Villa rozważa transfer Ibrahima Mbaye z Paris Saint‑GermainNowacki / 25 marca 2026, 15:11
-

AktualnościBayern Monachium wyklucza sprzedaż Michaela Olise latem - kontrakt do 2029 roku i brak klauzuli odstępnegoNowacki / 25 marca 2026, 14:26
































