Transmisja Union Berlin – Bayern Monachium (20.04). Gdzie oglądać?

Federico Guerra Moran / Shutterstock.com

W sobotę o godzinie 18:30 na Stadionie An der Alten Försterei w Berlinie rozegrany zostanie mecz Union Berlin – Bayern Monachium. Jest to spotkanie w ramach 30. kolejki Bundesligi. Niniejszy artykuł przedstawia szczegółowe informacje o dostępnych opcjach oglądania transmisji telewizyjnej oraz online, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych.

Gdzie oglądać mecz Union Berlin – Bayern Monachium?

Spotkanie pomiędzy Unionem Berlin a Bayernem Monachium można śledzić na żywo poprzez różne kanały. Transmisja online dostępna będzie na platformach Fortuna TV, Superbet TV, STS TV, które oferują oglądanie za darmo. Alternatywą jest serwis Viaplay, gdzie transmisja jest dostępna w modelu subskrypcyjnym.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja) Oglądaj w Superbet TV

Union Berlin – Bayern Monachium, transmisja online za darmo

Bezpłatną transmisję z meczu Union Berlin – Bayern Monachium można oglądać na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z darmowego dostępu, niezbędne jest założenie konta na wybranej platformie, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Każda z tych platform oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników, które umożliwiają korzystanie z transmisji bez dodatkowych opłat.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo z bonusem powitalnym o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat z bonusem startowym wynoszącym 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo z pakietem powitalnym o wartości 3755 złotych.

Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV oferują swoje usługi zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnych. Dzięki temu dzisiejszy mecz można oglądać nie tylko na komputerze, ale również na smartfonie czy tablecie.

Union Berlin – Bayern Monachium, transmisja płatna w Viaplay

Oglądanie meczu na żywo w serwisie Viaplay wymaga założenia konta i opłacenia subskrypcji. Pakiet „Total” w Viaplay jest dostępny w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy rocznej płatności lub 55 zł miesięcznie w subskrypcji miesięcznej. Viaplay umożliwia oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputery, telewizory, smartfony, tablety oraz konsole do gier i urządzenia streamingowe, a także oferuje możliwość dzielenia się kontem z inną osobą, umożliwiając oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.