Transmisja Śląsk – Widzew (2.03). Gdzie oglądać?

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

W sobotę o godzinie 17:30 dojdzie do spotkania pomiędzy Śląskiem Wrocław a Widzewem Łódź. Mecz ten odbędzie się na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu, w ramach 23. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W artykule przedstawiamy szczegółowe informacje na temat tego, gdzie oglądać transmisję tv i online oraz czy istnieje możliwość obejrzenia spotkania bezpłatnie.

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Widzew Łódź?

Mecz na żywo pomiędzy Śląskiem Wrocław a Widzewem Łódź będzie można śledzić zarówno w telewizji, jak i w internecie. Transmisja telewizyjna dostępna będzie na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3, natomiast transmisja online znajdzie się na platformach Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Śląsk Wrocław – Widzew Łódź nie będzie dostępna za darmo. Transmisję online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja w Canal+online

Aby śledzić stream z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Dodatkowo za 20 zł można też wykupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej oraz w aplikacji, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania, jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www oraz w aplikacji, co pozwala na korzystanie z jednego konta przez dwie osoby.

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, transmisja w Player.pl

Aby obejrzeć dzisiejszy mecz w Player.pl należy wykupić pakiet “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł na miesiąc. Platforma Player.pl oferuje dostęp do transmisji na różnorodnych urządzeniach, co umożliwia oglądanie meczu w komfortowych warunkach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.