Transmisja Francja – Kanada (09.06). Gdzie oglądać?

Francja

l-fff.co

Mecz pomiędzy reprezentacjami Francji i Kanady odbędzie się w niedzielę o godzinie 21:15. Spotkanie towarzyskie zostanie rozegrane na stadionie Matmut Atlantique w Bordeaux. W dalszej części artykułu znajdą się szczegółowe informacje o dostępnych opcjach oglądania tego wydarzenia zarówno w telewizji, jak i online.

Gdzie oglądać mecz Francja – Kanada?

Mecz na żywo w telewizji będzie transmitowany przez Polsat Sport 1. Oglądanie online jest możliwe dzięki platformie Polsat Box Go, na której transmisja będzie dostępna bez opcji bezpłatnego dostępu.

Francja – Kanada, transmisja online za darmo

Transmisja spotkania Francja – Kanada nie jest dostępna za darmo. Dostęp do oglądania wymaga subskrypcji płatnych serwisów streamingowych.

Francja – Kanada, transmisja w Polsat Box Go

Platforma Polsat Box Go jest miejscem, gdzie można śledzić dzisiejsze spotkanie. Aby móc oglądać, konieczne jest wykupienie pakietu “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet umożliwia dostęp do Polsat Sport oraz innych kanałów sportowych. Transmisję można oglądać zarówno przez stronę internetową, jak i przez aplikację na różnych urządzeniach. Polsat Box Go pozwala również na jednoczesne korzystanie z transmisji na dwóch urządzeniach.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.