Transferowe zamieszanie Warszawie! Čavrić jednak nie przejdzie do Legii, ale zastąpi go znany ligowiec

Legia

pilkarskiswiat.com


Polskie media informują, że Aleksandar Cavrić nie zostanie nowym piłkarzem Legii Warszawa. Na jego miejsce ma zostać sprowadzony Róbert Pich.

Transfer Aleksandara Cavricia do Legii Warszawa był już niemal pewny, a zawodnika od dołączenia do stołecznego klubu dzieliły testy medyczne i podpisanie kontraktu. Do przenosin do naszej stolicy miały zachęcić zawodnika rozmowy z Kostą Runjaiciem, który bardzo zabiegał o angaż Serba. 28-latek nie dołączy jednak do ekipy “Wojskowych”. Piłkarz dostał bardzo dużą podwyżkę w Slovanie Bratysława i to właśnie w tym klubie będzie nadal kontynuować swoją grę. Jego nowa pensja ma wynosić aż 500 tysięcy euro rocznie, o czym informował rano portal “Legioniści.com”.

Informacje o zaawansowanych rozmowach Legii z innym skrzydłowym podał Sebastian Staszewski. Dziennikarz Interii Sport jest przekonany, że negocjacje są już na ukończeniu i byli mistrzowie Polski sprowadzą 33-latka do siebie za darmo. Jak możemy się domyślać, Słowak był opcją zapasową na wypadek nie dojścia do skutku transferu Cavricia, co właśnie się wydarzyło. Kibice nie są zadowoleni z tego ruchu transferowego, bo jak podkreślają piłkarz jest zbyt leciwy na grę w Legii Warszawa.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.