Transfer Musaha blokowany? Valencia czeka na “odpowiednią” ofertę

Musah

Zdj. Valencia

Yunus Musah od dłuższego czasu jest łączony z odejściem z Valencii i przenosinami do Milanu. Ten ruch jest jednak na razie hamowany.

Wygląda na to, iż reprezentant Stanów Zjednoczonych jest zdecydowany na przenosiny do Mediolanu. Z najnowszych doniesień wynika, że jest na tyle zdeterminowany, iż odrzucił zakusy innych dużych klubów.

Problemem jest jednak kwestia kwoty transferu. Valencia nie chce się zgodzić na kwotę niższą niż 25 milionów euro. Tymczasem “Rossoneri” do tej pory najwięcej mieli zaoferować 18 milionów. Milan jednak nadal ma za cel zwiększenie opcji w środku pola, a ostatnio sfinalizował transfer Samuela Chukwueze. Być może zatem sprawy z Musah przyśpieszą w najbliższych dniach.

Reprezentant USA jest uznawany za spory talent. Do tego 20-latek ma brytyjskie i włoskie obywatelstwo, więc jego zakup nie naruszy obecnych limitów dotyczących przepisów w Serie A. W Valencii gra głównie w środku pola, ale może występować również jako ofensywny pomocnik, jak i jako prawy skrzydłowy. W sezonie 2022/23 zagrał w 37 meczach we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich dwie asysty.

Źródło: Football Italia / Gianluca Di Marzio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x