Transfer Emiliano Buendíi już na ostatniej prostej
César Luis Merlo informuje, że przejście Emiliano Buendíi z Norwich City do Aston Villi to już tylko kwestia czasu.
Przez długi czas wiele mówiło się o przejściu Buendíi do Arsenalu. Jednak jak podaje dziennikarz TyC Sports, César Luis Merlo "Kanonierzy" nigdy nie złożyli oficjalnej oferty za Argentyńczyka. Tę sytuację prawdopodobnie wykorzysta Aston Villa.
"The Villans" złożyli ofertę kupna za 35 milionów euro. Rozmowy pomiędzy obiema stronami są bardzo zaawansowane, więc transakcji możemy spodziewać się w przeciągu kilku następnych dni, a może i godzin. Wszystko zależy od szybkości pełnego porozumienia oraz samych chęci zawodnika.
Jeśli Norwich City sprzeda Buendíę będzie musiało pogodzić się z kolosalną stratą. Argentyńczyk przez ostatnie lata napędzał ataki drużyny "Kanarków" i wielokrotnie wybijał się ponad poziom swoich kolegów.
W poprzednim sezonie Championship Buendía rozegrał 39 ligowych meczów, mając w nich 15 goli i 17 asyst.
-

AktualnościZnamy składy na mecz Francja - Hiszpania. Podstawowe jedenastki obydwu drużyn (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 20:08
-


AktualnościFrancja - Hiszpania: półfinał MŚ 2026 na AT&T Stadium. Początek meczu o 21:00














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 15:15
-


AktualnościDeclan Rice gotowy na półfinał Mistrzostw Świata z Argentyną. Bellingham i Konsa dostępni














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:38
-


AktualnościNorwegia powitana przez około 100 000 kibiców po mundialu. Król Harald wzruszony














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:05
-

AktualnościLula ostro krytykuje piłkarzy Brazylii: samolot kadry wrócił z jednym zawodnikiem po porażce 1:2 z Norwegią














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:37
-

AktualnościAdrien Rabiot: Nie mamy planu na Lamine Yamala, skupiamy się na całej drużynie Hiszpanii














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:04




































