NA GORĄCO

Transfer Coutinho coraz bliżej

15 grudnia 2017, 16:36 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Transfer Coutinho coraz bliżej
La Liga
0

Philippe Coutinho już w styczniu może zostać zawodnikiem FC Barcelony. Liverpool jest coraz bardziej skłonny oddać swojego gwiazdora.

Z Brazylijczykiem w roli głównej, latem odbywała się saga transferowa. Barcelona za wszelką cenę chciała ściągnąć go do siebie, a i sam zawodnik robił wszystko, by Liverpool zezwolił na jego transfer. Niestety “The Reds” wywindowali na bardzo wysokim poziom kwotę odstępnego. Nie chcieli sprzedawać 25-latka, gdyż nie mieli już czasu na sprowadzenie ewentualnego następcy.

Teraz jednak wszystko ma być już załatwione. Barcelona jest w stanie przeznaczyć na pozyskanie reprezentanta Brazylii 145 milionów euro w postaci różnych zmiennych, a Anglicy prawdopodobnie będą w stanie zgodzić się na sumę o dziesięć milionów mniejszą. Sam zawodnik przez pół roku prosił włodarzy o pozwolenie na transfer, przy czym zachował się uczciwie i kapitalnie spisywał się przez ostatnie pół roku, mimo wstępnego niezadowolenia. Rozegrał 16 spotkań, w których strzelił dziewięć bramek i zaliczył siedem asyst.

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi