Tottenham remisuje z Sunderlandem

Na Stadium of Light Sunderland zremisował z Tottenhamem Hotspur 2:2 w ramach 4 kolejki angielskiej Premier League.

Tottenham już w 2 minucie meczu objął prowadzenie 1:0 po golu Chadli’ego, jednak goście długo nie cieszyli się z tego prowadzenia, 2 minuty później wyrównał Johnson. W 48 minucie Eriksen przywrócił Spurs na prowadzenie i gdy do końca spotkania zostało 8 minut i wydawało się że goście wrócą do Londynu z kompletem punktów Harry Kane strzelił bramkę samobójczą i Sunderland wyrównał – 2:2. Takim wynikiem zakończyło się to spotkanie. Tottenham dobrze rozpoczął nowy sezon ale jak widać z każdym kolejnym meczem jest co raz trudniej.

Sunderland – Tottenham Hotspur (2:2) – 13.09.2014 (16:00)
2′ N.Chadli (0:1)
4′ A.Johnson (1:1)
48′ C.Eriksen (1:2)
82′ H.Kane (2:2) (gol samobójczy)