Tottenham niezadowolony z remisu na Stamford Bridge

Szkoleniowiec Tottenhamu wyjawił, że jego podopieczni są niezadowoleni po remisie odniesionym w derbowym spotkaniu z Chelsea.

Spotkanie na szczycie zakończyło się bezbramkowym remisem, dzięki czemu “Koguty” przewodzą w tabeli Premier League. W ciągu ostatnich 30 lat, Tottenham odniósł jedno zwycięstwo na Stamford Bridge. Według portugalskiego szkoleniowca zmieniła się mentalność w derbowych meczach z Chelsea.

– Jedyną pozytywną rzeczą, którą wywozimy ze Stamford Bridge jest remis. Utrzymanie pierwszej pozycji jest również pozytywną informacją. Moi chłopcy nie są zadowoleni. To najlepsza rzecz, ponieważ zmieniła się nasza mentalność oraz osobowość poszczególnych zawodników – dodał.

– Możecie nam powiedzieć, że nie stworzyliśmy wielu szans, zgodzę się z tym, ale ile oni mieli? To właśnie sprawia, że jestem szczęśliwy, ale nie jesteśmy zadowoleni wyłącznie z remisu na Stamford Bridge – powiedział Mourinho.

W pierwszej połowie spotkania Serge Aurier zmusił do interwencji Edouarda Mendy’ego, jednak obu stronom brakowało jakości przed bramką. – Uważam, że okazaliśmy sobie wzajemny szacunek. Nikt nie próbował zmienić kierunku gry. Każdy mógł popełnić jeden błąd, co skutkowałoby porażką. Szczególnie takie rzeczy dzieją się w ostatnich 15-20 minutach – kończy.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *