Tomaszewski: Adam Nawałka chciałby zrezygnować po barażach? Co to ma znaczyć?

Kamil Chmielewski

– Adam Nawałka powiedział, że po wygraniu baraży będzie mógł zrezygnować. Co to ma znaczyć? – nie ukrywa zaskoczenia Jan Tomaszewski w “Super Expressie”.

Reprezentacja Polski została “osierocona” przez Paulo Sousę. Cezary Kulesza ma zapewne swojego faworyta, ale chce rozmawiać z kandydatami, którzy wyrazili gotowość przejścia biało-czerwonych.

Sami kadrowicze wielki szacunek mają do Adama Nawałki. A dwa miesiące do barażu z Rosją o MŚ w Katarze, to niewiele czasu dla zagranicznego trenera, żeby wdrożyć własny plan.

Adam Nawałka powiedział, że po wygraniu baraży będzie mógł zrezygnować. Co to ma znaczyć? Jeśli będzie selekcjonerem reprezentacji na życzenie dziennikarzy i piłkarzy, to ja przypomnę, że 10 lat temu Grzegorz Lato wybrał trenera przed Euro w Polsce i na Ukrainie, bo tak chcieli piłkarze i dziennikarze, zajęliśmy 4. miejsce w grupie – przypomina legenda polskiego futbolu w “se.pl”.

– Była to jedna z największych kompromitacji w historii polskiej piłki. Nie wolno tak. Trzeba zaufać prezesowi Kuleszy, którego koncepcja jest taka, że chce zagranicznego trenera – twierdzi Tomaszewski.

źródło: se.pl /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.