Tomasz Hajto przeprosił Matty’ego Casha: Poniosło mnie z tą diagnozą

Matty Cash | Reprezentacja Polski

Shutterstock/Mikołaj Barbanell

– Cześć Matty, poniosło mnie z tą diagnozą – w ten sposób Tomasz Hajto przeprosił Matty’ego Casha, oskarżając o symulowanie kontuzji w meczu el. EURO 2024 z Czechami (1:3).

Obrońca Aston Villi został zmieniony przez Roberta Gumnego w 9. minucie w Pradze, a Tomasz Hajto po spotkaniu wypalił, że Cash mógł upozorować kontuzję. Jak wynika z diagnozy, piłkarz naciągnął mięsień i będzie dłużej pauzować niż wcześniej wskazywano – od trzech do czterech tygodni.

 Na koniec uważam, że po zderzeniu wiedział, że będzie zmieniony i wręcz udał kontuzję. Zszedł, bo wiedział, że zejdzie – stwierdził Hajto w studiu “Polsatu Sport”. Ekspert, a były zawodnik Schalke 04 Gelsenkirchen ochłonął i postanowił na Twitterze przeprosić reprezentanta Polski.

– Cześć Matty, poniosło mnie z tą diagnozą. Przepraszam i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia! – napisał Hajto. Przypomnijmy, iż 25-letni Cash zadebiutował w kadrze w listopadzie 2021 roku z Andorą. Dotychczas uzbierał trzynaście meczów z orzełkiem na piersi i zdobył jedną bramkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.