Tomas Rincon zmienia klub
Dziś zespół Hamburger SV opuścił defensywny pomocnik Tomas Rincon. 26 - letni piłkarz przeniósł się za darmo do włoskiego klubu FC Genoa. Piłkarz związał się z nią kontraktem na trzy sezony.
W poprzednim sezonie Rincon wystąpił w 24 meczach szesnastej drużyny Bundesligi. Nie strzelił bramki. Jest 54 - krotnym reprezentantem Wenezueli, a na swoim koncie ma 106 spotkań w lidze niemieckiej, lecz w żadnym nie zdobył gola.
Rincon jest wychowankiem klubu Maracaibo. W swojej karierze występował również w takich zespołach jak: Zamora, Tachira czy HSV Hamburg.
-
AktualnościArsenal mistrzem Premier League po 22 latach – Manchester City zremisował 1:1 z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 14:34
-


AktualnościFabio Pizacane otrzymał Złotą uzdę 2026 po uratowaniu Cagliari w Serie ANowacki / 20 maja 2026, 14:13
-


AktualnościArsenal mistrzem Anglii 2025/26 – tytuł przypieczętowany po remisie Manchesteru City z BournemouthNowacki / 20 maja 2026, 13:46
-


AktualnościDe Zerbi: niedzielny mecz z Evertonem jak finał – Tottenham walczy o utrzymanieNowacki / 20 maja 2026, 13:21
-

AktualnościPep Guardiola ogłosił odejście z Manchesteru City po sezonie, Enzo Maresca ma podpisać trzyletni kontraktNowacki / 19 maja 2026, 14:09
-

AktualnościMarsylia może zapłacić Arsenalowi za ograniczony czas gry Ethana NwaneriegoNowacki / 19 maja 2026, 13:38
































