Tomáš Přikryl kolejnym wzmocnieniem ofensywy Jagiellonii

Bez cienia wątpliwości ostatni sezon był najlepszy w karierze Přikryla,…

m.mb-net.cz

Po tym jak z Jagiellonią Białystok czteroletnim kontraktem związał się Serb, Ognjen Mudrinski, podobny podpis pod długością trwania umowy złożył Tomáš Přikryl przychodząc z FK Mladá Boleslav za darmo.


Jagiellonia niezwykle aktywna w ciągu ostatnich dwóch dni. Po bombie transferowej w osobie Ognjena Mudrinskiego, z klubem ze Słonecznej związał się czeski zawodnik Tomáš Přikryl. Można powiedzieć, że skrzydłowy ex-Mlady Boleslav sprawił sobie prezent urodzinowy zmieniając barwy klubowe z niebieskich na żółto-czerwone, bowiem jutro 4. lipca obchodzić będzie swoje 27. urodziny. Podpisał on 4-letni kontrakt  przychodząc do popularnych Pszczółek za darmo, gdyż jego kontrakt z FK Mladą Boleslav wygasł z dniem 30. czerwca. Dużo, by rozmawiać o tym ciekawym graczu. Bez cienia wątpliwości ostatni sezon był najlepszy w karierze Přikryla, który w 33. meczach Fortuna czeskiej Ligi strzelił 9 bramek i zaliczył 13 asyst. Jego współpraca z Nikolajem Komličenko (król strzelców ligi naszych południowych sąsiadów) układała się bardzo owocnie, a były klub Tomáša zagra w eliminacjach do Ligi Europy. Na pewno teraz tego samego od byłego piłkarza Sparty Praga będą wymagać sympatycy Dumy Podlasia, aby ten wraz z Ognjenem Mudrinskim (18 goli w serbskiej Super Lidze/ sezon 2018/19) tworzył zabójczy atak. 

– Czułem, że Jagiellonia bardzo mocno się mną interesuje. Rozmawiałem z Martinem Pospisilem, który wyrażał się o tym klubie bardzo pochlebnie, co mnie przekonało do tego, że podejmuję dobrą decyzję. Myślę, że to będzie duży krok naprzód w mojej karierze – mówił po podpisaniu kontraktu z Jagiellonią Białystok nowy skrzydłowy Żółto-Czerwonych, Tomáš Přikryl.

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *