Tomáš Pekhart: Naprawdę dobrze być tutaj z wami z powrotem

Tomas Pekhart

Zdjęcie: Mateusz Kostrzewa/Legia Warszawa

Po wczorajszym dołączeniu do drużyny, Tomáš Pekhart udzielił krótkiego wywiadu dla klubowych mediów Legii Warszawa. Czech mówił o szczęściu, jakie czuje z powrotu do klubowego otoczenia po przerwie na EURO 2020, podkreślił również, że wszystkich czeka ciężka praca na nadchodzących treningach.

– Tęskniłem za Legią. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę znowu zobaczyć wszystkich ludzi odpowiedzialnych za funkcjonowanie klubu. Cieszę się również z tego, że mogę przywitać w zespole nowe twarze. Czekałem na ten moment i w końcu jestem. Naprawdę dobrze być tutaj z wami z powrotem – powiedział o powrocie.

– Razem z Josipem Juranoviciem wróciliśmy dzisiaj do treningów. Obaj byliśmy w podobnej sytuacji i wraz ze swoimi reprezentacjami przebywaliśmy na Mistrzostwach Europy. Teraz jednak wróciliśmy i jesteśmy gotowi na ciężką pracę – mówił.

– Ja osobiście za bardzo nie odpocząłem podczas przerwy po Euro 2020. W przeciągu trwania tego całego, trudnego roku, każdy z nas miał jednak chwilę na reset i regenerację sił. Teraz jestem gotowy powrócić na boisko i sumiennie pracować z całą drużyną – zakończył.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.