Toczyły się rozmowy w sprawie transferu Karbownika do Barcelony

Michał Karbownik

Michał Karbownik (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Krzysztof Stanowski, w programie „Hejt Park” emitowanym przez Kanał Sportowy, przyznał, że toczyły się rozmowy w sprawie transferu Karbownika do Barcelony.

Michał Karbownik jest rewelacją tego sezonu PKO Ekstraklasy. 19-letni obrońca wystąpił łącznie w 19 spotkaniach, w których zanotował 6 asyst. Dobre występy sprawiły, że obrońcą Legii Warszawa zaczęły interesować się czołowe zespoły Europy np.: Tottenham.

Krzysztof Stanowski, w programie „Hejt Park” na youtube’owym Kanale Sportowym, przyznał, że toczyły się rozmowy w sprawie transferu Karbownika do FC Barcelony.

– Był brany, w ostatnich tygodniach, bardzo poważnie transfer Polaka do FC Barcelony. Był to transfer Karbownika. Miał być piłkarzem Barcelony wypożyczonym od razu do innego klubu La Ligi. Mówiono o dwóch innych zespołach La Ligi, gdzie miałby się sprawdzić, ale właścicielem karty zawodniczej byłaby FC Barcelona. Były rozmowy na ten temat na najwyższym szczeblu. Natomiast teraz klimat tych rozmów zamarł i wydaje się, że nic z tego nie będzie. Cała ta pandemia sprawiła, że dzisiaj tego rynku transferowego nie ma. Po prostu nie ma ruchu w interesie. – przyznał

Według informacji dziennikarza, młody Polak po transferze na Camp Nou, zostałby wypożyczony do Realu Betis albo Celty Vigo.

Branżowy portal transfermarkt.pl wycenia wartość Michała Karbownika na 3.60 mln euro.

Źródło: Kanał Sportowy, własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.