To on zastąpi Mohameda Salaha? Liverpool ma poważnego kandydata
FC Liverpool ma rozważyć pozyskanie latem skrzydłowego z Wolverhampton.
"The Reds" w minionym okienku transferowym dość mocno przebudowali środek pola. Wygląda na to, że tym razem po sezonie 2023/24 dojdzie do większych zmian w ofensywie.
Włodarze klubu z Anfield Road muszą mieć świadomość, że Salah powoli się starzeje - ma obecnie 31 lat. Do tego był już ostatnio mocno kuszony z Saudi Pro League. Nie jest wykluczone, iż oferty z Bliskiego Wschodu powrócą w kolejnych miesiącach i to poważnie wzmocnione. Wtedy już Liverpoolowi ciężko będzie się oprzeć i odrzucić duże pieniądze za Egipcjanina. Do tego umowa Salaha z Liverpoolem obecnie wygasa latem 2025 roku. Zatem będą to jedna z ostatnich okazji, by na nim zarobić.
Dlatego Jurgen Klopp przygotowują się na taki scenariusz i mają już kandydata, po którego mają ruszyć za kilka miesięcy. To Pedro Neto z Wolverhampton. Co ciekawe, Portugalczyk niedawno był przymierzany również do Arsenalu. A jego sytuację ma monitorować również Manchester United. Zatem może szykować się poważna walka o 23-latka.
Neto notuje dobre wejście w sezon 2023/24. W Premier League co prawda zdobył jedną bramkę, ale dorzucił również cztery asysty w siedmiu występach. Jest wyceniany na około 30 milionów euro, ale jest wielkie prawdopodobieństwo, iż Wolverhampton będzie oczekiwać zdecydowanie wyższej kwoty.
Źródło: FootballTransfers/SportsMole
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-


AktualnościManchester City podpisuje kontrakt z młodym talentem Sverre NypanemDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:59
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167

Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-

EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań



Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38










































