To byłby cios! Lewandowskiego zabraknie na meczach reprezentacji?

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Niepokojące wieści dochodzą do nas z Niemiec. Kluby Bundesligi mogą nie dopuścić piłkarzy do udziału w meczach reprezentacyjnych na terenie Wielkiej Brytanii.

Chodzi oczywiście o obecne restrykcje związane z pandemią koronawirusa. To tworzy problem dla reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni pod koniec marca grają z Anglią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata na wyjeździe. Wszystko zależy od tego czy obostrzenia. Na ten moment dla Polski oznaczałby to brak między innymi Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium i Krzysztofa Piątka z Herthy Berlin. Ten drugi już przekonał się o surowości niemieckiego sanepidu. Za udział w meczu Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną musiał potem przejść kwarantannę.

W grę wchodzi jeszcze opcja, by mecz Polski z Anglią został rozegrany poza terenem Wielkiej Brytanii. Onet przywołuje tutaj rewanżowe spotkanie RB Lipsk z Liverpoolem w 1/8 Ligi Mistrzów. Ma się odbyć w Budapeszcie, ale “The Reds” w zamian otrzymają odszkodowanie. Tak prawdopodobnie byłoby także w przypadku angielskiej federacji.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *