caughtoffside.com

We wtorek Joachim Loew zaskoczył wielu swoją decyzją. Selekcjoner postanowił nie powoływać do kadry Thomas Mullera, Jerome’a Boatenga oraz Matsa Hummelsa argumentując nowym rozdziałem.

– Jestem zaskoczony decyzją. Uważam, że to nie jest elegancka droga obrana przez Joachima Loewa – powiedział Thomas Muller. Selekcjoner naszych zachodnich sąsiadów wyjaśnił, iż szuka nowego początku. – Oczywiście, że byłem tym zaskoczony decyzją trenera – dodał snajper Bayernu Monachium.

– Trener reprezentacji narodowej musi podejmować sportowe decyzje, nie kwestionuję tego. Ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej jestem zły w jaki to się stało. Nie mam zrozumienia dla tej decyzji – tłumaczy swoje stanowisko Muller. – Mats, Jerome i ja wciąż potrafimy grać w piłkę na najwyższym poziomie – mówi. Cała trójka w 2014 roku sięgnęła z reprezentacją Niemiec po Puchar Świata.

– Jesteśmy rozczarowani, że zawodnicy oraz kibice zostali poinformowani trzy miesiące po ostatnich spotkaniach kadry narodowej. Bezpośrednio przed najważniejszymi meczami Bayernu Monachium w boju o Ligę Mistrzów oraz 1. Bundesligi – mówi z kolei Karl-Heinz Rummenigge.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi